Náš příběh se píše jen díky Vám...

Naše cesta není pouhým příběhem dvou bratrů, kteří se rozhodli spojit své síly a zkusit štěstí v řemesle. Je to příběh rodinných vazeb, odvahy a lásky k tradicím, který začal před téměř devíti lety. 

Byl rok 2014, kdy jsme, bratři Lukáš a Tomáš, začali psát první kapitoly naší dobrodružné cesty. Stáli jsme na prahu velké neznámé, připraveni vstoupit do světa řemesel a podnikání. Ale kde začít? Pro nás byla odpověď jednoduchá - tam, kde se cítíme jako doma, v srdci Šumavy. Byl to právě les, který se stal naší první dílnou, naším prvním domovem a také prvním inspiračním zdrojem. Náš dům byla malá maringotka, kde jsme prožívali nejen radost z nových výrobků, ale také první výzvy a nástrahy naší cesty.

Nicméně, jak se říká, změna je jediná konstanta. Tak jako se mění roční období, tak se i náš příběh začal ubírat novými směry. Les byl krásný a inspirativní, ale zároveň jsme cítili, že potřebujeme více prostoru pro rozvoj našeho řemesla. A tak jsme se přestěhovali do Jirny, do prostoru, který nám umožnil rozvíjet naše dovednosti a výrobu na další úroveň. Garáž v Jirnech se stala naší novou dílnou, místem, kde se rodily nové nápady a kde jsme mohli dát průchod naší kreativitě.

Jaro 2022 bylo dalším zlomem v našem příběhu. Přestěhovali jsme se do nové, ještě větší dílny a vzorkovny v Úvalech. Toto místo nám nejen poskytlo více prostoru pro naši tvorbu, ale také nám umožnilo otevřít dveře zákazníkům pro osobní odběr. Bylo to poprvé, co jsme mohli své výrobky prezentovat přímo zákazníkům, což bylo pro nás neocenitelné. Každý rozhovor, každý komentář nám pomohl lépe porozumět potřebám našich zákazníků a inspiroval nás k vývoji nových produktů.

Naše cesta ale neskončila s přestěhováním do Úval. Vizí o dalším růstu a touze tvořit ty nejlepší kožené výrobky, které zrcadlí naši lásku k řemeslu, jsme začali plánovat další kroky. A právě zde přichází další kapitola našeho příběhu - rozšíření našeho týmu o další nadšené sedláře.

Každý řemeslník přináší svou jedinečnou energii a dovednosti, a to je přesně to, co chceme pro naši firmu. Věříme, že kvalita výrobku je přímo propojena s dovednostmi a vášní těch, kteří ho vytvářejí. A proto se nyní snažíme přilákat do našeho týmu další talenty, které podělí naši vášeň pro sedlařství a naše závazky k výrobě nejkvalitnějších kožených produktů.

Naše cesta nám nabídla mnoho vzrušujících okamžiků a zároveň výzev. Ale v každém kroku jsme se učili a rostli. Ačkoli jsme začali v malé maringotce v lese, nyní máme vlastní dílnu a vzorkovnu a plánujeme rozšířit naši řemeslnou rodinu. Tento růst je výsledkem našeho odhodlání a pevné víry v to, co děláme.

Máme za sebou úžasnou cestu a těšíme se na to, co přinese budoucnost. Naše cesta pokračuje a je plná naděje a možností. Děkujeme vám, že jste součástí našeho příběhu a těšíme se na to, jak budeme společně tvořit další kapitoly. Vaše podpora a věrnost nás inspiruje k tomu, abychom vyráběli ty nejlepší kožené výrobky, které jsou nejen krásné a funkční, ale také odrazem naší vášně a oddanosti tomuto tradičnímu řemeslu. Ať už jste s námi od začátku, nebo jste se k nám připojili nedávno, jsme vděční za každý okamžik, který jste strávili s námi na této cestě.