O nás

Ruční výroba z Česka

Když se podíváte na naše výrobky, uvidíte v nich něco, co se dnes stává velmi vzácným - duši. Vyrábíme je totiž ručně, s největší pečlivostí a láskou ke každému detailu. Každý výrobek je originál, který nese v sobě náš osobní příběh. To je něco, co se v dnešní době hromadné výroby a konzumní společnosti stává vzácným klenotem.

Naše práce není jen práce, je to naše vášeň, kterou se snažíme přenést do každého jednotlivého výrobku. A to znamená, že každý z nich je jedinečný, s jeho vlastním charakterem a osobností. Můžeme si dovolit dát na naše výrobky doživotní záruku, protože víme, že jsou vyrobeny s maximální pečlivostí a kvalitou.

A co se týče materiálů, používáme jen ty nejkvalitnější. Pro naše výrobky volíme pravou kůži a pevné nylonové nitě potažené včelím voskem. Naše kování je to nejlepší, co můžete najít u sedlářských mistrů. Vše je vyrobeno s velkou pozorností k detailům, abychom mohli poskytnout ty nejlepší výrobky.

A pokud máte nějakou vlastní představu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi vyjdeme vstříc, abychom Vám mohli vyrobit výrobek přesně podle Vašich představ.

Jsme malá brašnářská dílna srdcem a duší. Všechno vyrábíme s láskou a péčí v malém městečku, kde se všechny projekty rodí a kde se všechny sny stávají skutečností. Věříme, že naše výrobky si zamilujete stejně jako my. Protože každý z našich výrobků nese kousek naší duše, kterou jsme vložili do každého švu, každého kusu kůže a každého detailu. A proto si přejeme, abyste si naše výrobky užili stejně jako my užíváme každou chvíli, kterou můžeme věnovat naší vášni.

ZAKOUPENÍM NAŠEHO PRODUKTU, PODPORUJETE ČESKÉ ŘEMESLO

Přejeme Vám příjemný nákup       

JKSaddlery

Náš příběh se píše jen díky Vám...

Máme za sebou úžasnou cestu a těšíme se na to, co přinese    budoucnost. Naše cesta pokračuje a je plná naděje a možností. Děkujeme vám, že jste součástí našeho příběhu a těšíme se na to, jak budeme společně tvořit další kapitoly. Vaše podpora a věrnost nás inspiruje k tomu, abychom vyráběli ty nejlepší kožené výrobky, které jsou nejen krásné a funkční, ale také odrazem naší vášně a oddanosti tomuto tradičnímu řemeslu. Ať už jste s námi od začátku, nebo jste se k nám připojili nedávno, jsme vděční za každý okamžik, který jste strávili s námi na této cestě.

 

Zjistit více