Spolupráce

Velice si vážíme, že Vás zaujala možnost spolupráce. Jsme ryze česká ruční výrobna velmi kvalitních kožených opasků, diářů a spousta dalšího sortimentu, který stále rozšiřujeme.

Kvalita

V naší dílně se držíme hesla, „Výrobek, který vyrobíme se nám nesmí vrátit zpět do dílny". Proto dáváme důraz na nejkvalitnější výběr materiálu jako je 100% přírodní hovězí kůže (useň), nejpevnější sedlářské nýty, velmi kvalitní nylonové nitě nebo kvalitní přezky. Všechny výrobky vyrábíme pouze ručně v naší malé dílně v Jirnech u Prahy a díky tomu můžeme na naše výrobky dávat záruku až DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU na místo obvyklích 2 let.

Recenze

Díky kvalitě našich výrobků, nás vyhledávají stovky zákazníků po celé České republice, Slovenska i Itálie. A tomu odpovídá mnoho kvalitních recenzí "odkaz na recenze", a okolo 5-ti tisíc fanoušků na Facebooku "odkaz na naší stránku"

Druhy spolupráce

Snažíme se vyhovět požadávkům začínajících, ale i zavedených obchodů. Proto pro Vás máme připravené možnosti spolupráce formou Velkoobchodu nebo Komisního prodeje

Jak spolupracujeme

Díky tomu, že naše výrobky vyrábíme z 90% na zakázku přímo podle potřeb zákazníka, dáváme možnost k naskladněnému zboží na prodejny, také možnost si objednat přímo v prodejně u Vás na zakázku vyrobený opasek, včetně monogramu. Zboží následně vyrobíme a zašleme k vám na prodejnu. Tím se více rozšiřujou možnosti pro Vás a díky tomu můžete oslovit a uspokojit daleko větší portfólio vašich zákazníků.

Jak začít

Stačí nás kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže, zanechat na sebe kontakt a do poznámky o Vás v krátkosti napsat pár informací. Hlavně o jakou variantu spolupráce máte zájem (zda jako Velkoobchod nebo Komisní prodej), město kde máte kamenou prodejnu a hrubý odhad prodejů našich výrobků za měsíc. Na základě těchto informací Vás budeme následně kontaktovat aby jsme domluvili detaily možné spolupráce.  

Těšíme se na spolupráci... 

Skvělé recenze

99,9% zákazníků naše výrobky a služby hodnotí kladně. 

Zboží skladem

Snažíme se pro vás naskladnit nejpoužívanější produkty tak, aby jste na ně nemuseli čekat.