Opasky

Představte si to. Zkušený řemeslník tráví hodiny pečlivou prací na jednom kuse opasku. Používá nejkvalitnější třísločiněnou hovězí kůži, která se v průběhu času stává ještě krásnější a odolnější. Přezka? Nerezová, aby odolala jakýmkoliv podmínkám. Toto je opasek, který získáte od nás.

Není to jen opasek. Je to ruční práce

Každý náš opasek je důkladně a precizně ručně vyroben. To znamená, že každý kus je jedinečný a pečlivě propracován. Náš tým zkušených brašnářů tráví hodiny vytvářením každého opasku, věnují pozornost každému detailu a stehu. To není jen výroba, je to umění.

zobrazit celou nabídku opasků

Prémiové materiály

Není kůže jako kůže. My používáme pouze najkvalitnější třísločiněnou hovězí kůži, která je známá svou odolností a pevností a schopností zkrášlit se s věkem. Nerezové přezky dodávají opaskům dokonalou pevnost a elegantní vzhled. Investujete nejen do stylu, ale i do dlouhé životnosti.

Doživotní záruka

Jsme tak přesvědčeni o kvalitě našich opasků, že na ně poskytujeme doživotní záruku. Věříme v naše řemeslo a stojíme si za naší prací. Když od nás kupujete opasek, dostáváte záruku, že bude sloužit po celý váš život

s automatickou přezkou

Styl a funkcionalita

Naše opasky nejsou jen praktické, ale i stylové. Nabízíme různé designy a barvy, které vyhovují všem vkusům a příležitostem. Ať už potřebujete formální opasek na speciální událost nebo casual opasek pro každodenní nošení, u nás najdete, co hledáte.

Reference

Klady: Kvalitní zpracování, nápis se vyvedl dobře, vůbec o něm netuším, že ho mám na sobě i přestože je masivnější než obyč z konfekce. Uvidíme, zda si ho nezničím brzo, jinak doporočuji, za ty peníze to stojí, opravdu krása :) Šel jsem do něj, protože nechci šetřit na věcech, které používám denně.

Zápory: žádné zápory

Ivan Fučík

Klady: Skvělé zpracování, dobrá komunikace s pány, odpovídají velmi rychle. Peněžence není co vytknout, přihrádek na karty dost, velikost kapsy na drobné dostačující, to samé na bankovky. Mohu jen doporučit!

Zápory: žádné zápory

Jan Urbánek

Klady: Parádní zpracování, kvalitní produkt. Opakovaná objednávka a opět maximální spokojenost. Pravidelné nošení a pásek vypadá stále jako nový. Jo kvalitní práce....děkujeme...

Michal Valsa