Myslivecký pásek - ručně zdobený

Myslivecký pásek - ručně zdobený

Myslivecký pásek - zakázková výroba. Jedná se o pásek ručně vyrobený a ručně zdobený. Barva tmavě hnědá, silná hovězí kůže. Pásek Vám vyrobíme na míru, do poznámky nám napište velikost pasu v cm. Doba dodání 10 pracovních dnů. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

2800 Kč s DPH

Výrobce: J.K. Saddlery

Pásek je vyroben z hověziny z českých býků. Jedná se o velmi silnou kvalitní hovězí kůži. Pásek je široký 4cm, což je standardní velikost pro kalhoty. Pásek vyrábíme ručně bez použítí strojů. Hovězí kůži (useň) odebíráme jen od Českých výrobců. Kůže je čistě přírodní a proto je na ní vidět její struktura, což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Proto je každý výrobek originálem. Přezky na pásek používáme zásadně jen s dlouhou životností, proto v nich zatím není velký výběr, neboť na trhu je takových málo. Na materiálu zásadně nešetříme a snažíme se dělat kvalitu jako za časů našich dědů a babiček. :-)
Naše pásky jsou pořádné chlapské řemeny a proto se hodí i pro lidi, kteří musí nosit často zbraň, nebo nějakou zátěž. Díky tomu, že je pásek ze silné hovězí kůže, na něm zbraň, brašna, dobře drží.

MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Níže Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale do konce roku již nepřijímáme žádné objednávky. Máme již naplněnou kapacitu objednávek, kterou jsme schopni do Vánoc ručně vyrobit. 

Další objednávky přijímáme až 2.1.2020.

Děkujeme za pochopení JKsaddlery