Myslivecký pásek s monogramem - ruční výroba

Myslivecký pásek s monogramem - ruční výroba

Myslivecký pásek s monogramem - zakázková výroba. Jedná se o pásek ručně vyrobený a ručně zdobený. Barva přírodní s černou patinou, silná hovězí kůže. Pásek Vám vyrobíme na míru, do poznámky nám napište míru, dle návodu na fotografii a monogram, který si přejete vyrazit. Doba dodání 10 pracovních dnů. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1972 Kč

2320 Kč Sleva 348 Kč

Výrobce: J.K. Saddlery

Pásek je vyroben z hověziny z českých býků. Jedná se o velmi silnou kvalitní hovězí kůži. Pásek je široký 4cm, což je standardní velikost pro kalhoty. Kovová přezka s rolnou je zanýtována ocelovými nýty. Pásek vyrábíme ručně bez použítí strojů. Hovězí kůži (useň) odebíráme jen od Českých výrobců. Kůže je čistě přírodní a proto je na ní vidět její struktura, což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Proto je každý výrobek originálem. Přezky na pásek používáme zásadně jen s dlouhou životností, proto v nich zatím není velký výběr, neboť na trhu je takových málo. Na materiálu zásadně nešetříme a snažíme se dělat kvalitu jako za časů našich dědů a babiček. :-)
Naše pásky jsou pořádné chlapské řemeny a proto se hodí i pro lidi, kteří musí nosit často zbraň, nebo nějakou zátěž. Díky tomu, že je pásek ze silné hovězí kůže, na něm zbraň, brašna, dobře drží.

MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Níže Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info