Pánský kožený pásek ručně šitý

Pánský kožený pásek ručně šitý

Ručně šitý pánský kožený pásek z přírodní hovězí kůže prošitý silnou nylonovou nití.Kožený řemen na celý život s doživotní zárukou. Šíře pásku 4 cm což je standardní velikost pro jeansy a ostatní kalhoty. Barva černá. Do poznámky v objednávce napište velikost pasu, jaký si přejete monogram, popřípadě další Vaše přání.Doba dodání 10 pracovních dnů. Zakázková výroba. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1470,50 Kč

1730 Kč Sleva 259,50 Kč

Výrobce: J.K. Saddlery

Ručně šitý pánský kožený řemen, je vyroben ze silné přírodní hověziny. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Na Váš kožený řemen jsme použili velmi kvalitní a odolnou přezku, která je litá ze zinku a ručně přišitá silnou nylonovou nití potaženou včelím voskem, která je velmi odolná a zaručuje dlouhou životnost. Ručně šité stehy sedlářskou technikou vypadají originálně a jsou velmi pevné. Šíře pásku je 4cm a tloušťka kůže 3-4 mm.
Kožený řemen díky své pevnosti a síle je velmi vhodný pro nošení různých brašen nebo zbraní, snese opravdu velkou zátěž aniž by se poškodil, ale i jen tak jako módní doplněk bude vypadat velmi dobře a originálně.
Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně, dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků „ NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně bez použití strojů. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.

Doba dodání 10 pracovních dnů.

MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info