Dolarovka s kapsou na drobné

Dolarovka s kapsou na drobné

Ručně vyrobená dolarovka ze silné hověziny , s kapsou na drobné. Hnědá kaštan. Doba dodání 10 pracovních dnů. Pro každého zákazníka vyrábíme dolarovku novou dle jeho požadavků, např. monogram atd. Stačí k objednávce do poznámky napsat požadavky a my Vám vyjdeme vstříc. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1259 Kč s DPH

Výrobce: J.K. Saddlery

Ručně vyrobená dolarovka ušitá nylonovou nití potaženou včelím voskem. Tato nit se vyznačuje opravdu dlouhou životností a pevností. Dolarovka od jksaddlery má velmi kvalitní kovovou sponu, která se dá odklápět. Pro výrobu dolarovky jsme použili silnou hovězí useň (kůži). Časem Vám kůže pěkně změkne a bude krásně poddajná.
Dolarovku vyrábíme z hovězí třísločiněné usně (kůže). Jedná se o kůži přírodní, nikoli o průmyslově zpracovanou. Takováto kůže se vyznačuje tím, že s Vámi takzvaně žije, časem si získá patinu a vaše dolarovka bude mít originální a osobitý vzhled. Jedná se o dolarovku na celý život.

DOPORUČUJEME SHLÉDNOUT VIDEO KDE JE POPIS VÝROBY.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale do konce roku již nepřijímáme žádné objednávky. Máme již naplněnou kapacitu objednávek, kterou jsme schopni do Vánoc ručně vyrobit. 

Další objednávky přijímáme až 2.1.2020.

Děkujeme za pochopení JKsaddlery