Kožený diář černý

Kožený diář černý

Kožený diář i s náplní na rok 2020, z kvalitní hověziny na celý život. Barva černá. Možnost vyražení monogramu. Velikost A5. Diář je přehledný, obsahuje denní plánování, jedna strana jeden den. Diář má i poznámkový blok a kalendář svátků. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA. Doba dodání 10 - 14 pracovních dnů.Doporučuji video u produktu shlédnout .

1759 Kč s DPH

Výrobce: J.K. Saddlery

Kožený diář, je ručně vyroben z kvalitní hovězí kůže takzv. třísločiněná hovězí useň. Diář je ručně barvený, takže každý diář, který si objednáte je originálem, neboť patina, která se objeví a časem zraje, se trochu mění a u každého výrobku je jiná, ale vždy originální a krásná. Diář jsem prošil pevnou nylonovou nití, která zaručuje pevnost a odolnost diáře i při časté manipulaci. Pokud chcete na diář monogram, stačí napsat do poznámky v objednávce a monogram vám vyrazím. Dále je možné vyřezat do diáře různé symboly, nebo zdobení. V tomto případě nás kontaktujte na jksaddlery@email.cz

 DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale do konce roku již nepřijímáme žádné objednávky. Máme již naplněnou kapacitu objednávek, kterou jsme schopni do Vánoc ručně vyrobit. 

Další objednávky přijímáme až 2.1.2020.

Děkujeme za pochopení JKsaddlery