Prošitý kožený pásek

Prošitý kožený pásek

Kožený pánský řemen (pásek) s monogramem ze silné hověziny hladký z obou stran prošitý béžovou nylonovou nití. Barva Tmavý ořech. Do poznámky v objednávce napište velikost pasu popřípadě monogram, který chcete na pásek vyrazit.Doba dodání 10 pracovních dní. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

2537,30 Kč

2985 Kč Sleva 447,70 Kč

Výrobce: J.K. Saddlery

Vyřezali jsme dva pláty poctivé hovězí kůže, které jsme slisovali k sobě tak, aby byl pásek hladký z obou stran. Po slisování obou kůží, jsme pásek prošili silnou béžovou nylonovou nití. Na pásek jsme dali velmi kvalitní přezku litou ze zinku. Špička pásku je ozdobena našitým monogramem v jiném odstínu tak, aby monogram lépe vynikl. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Šířka pásku je 4 cm což je standardní velikost pro většinu kalhot. Tloušťka kůže je cca 4 mm. Pokud chcete pořádný řemen na celý život, tak pásek od jksaddlery je tou pravou volbou. 

Kožený řemen díky své pevnosti a síle je velmi vhodný pro nošení různých brašen nebo zbraní, snese opravdu velkou zátěž aniž by se poškodil, ale i jen tak jako módní doplněk bude vypadat velmi dobře a originálně.
Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně, dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků „ NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.
Doba dodání 7 pracovních dní.
MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 

Jsem šťastným vlastníkem tohoto skvo...

Michal Kučera, 8. 8. 2018 14:41:48

Jsem šťastným vlastníkem tohoto skvostu! Za svůj život jsem měl spoustu pásků, ale každý se po chvíli vytahal nebo jinak zničil. Tenhle neuvěřitelnej řemen hodlám mít po zbytek svého života. Každému vřele doporučuji! Je lepší si koupit jeden pořádný opasek na celý život, než každý rok kupovat nový krám.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info