Oblekový prošitý kožený pásek

Oblekový prošitý kožený pásek

Ručně vyrobený kožený pásek do obleku z přírodní hovězí kůže prošitý nylonovou nití. Šíře pásku 3 cm. Barva tmavý ořech. Do poznámky v objednávce napište velikost pasu, jaký si přejete monogram, popřípadě další Vaše přání. Doba dodání 7 pracovních dnů. Zakázková výroba. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1955 Kč

2300 Kč Sleva 345 Kč

Výrobce: J.K. Saddlery

Vyřezali jsme dva pláty poctivé hovězí kůže, které jsme slisovali k sobě tak, aby byl pásek hladký z obou stran. Po slisování obou kůží, jsme pásek prošili nylonovou nití. Na pásek jsme dali velmi kvalitní přezku z mosazi ve stříbrné barvě, přezka je samozřejmě celoživotní, neboť mosaz je opravdu velmi odolná. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Šířka pásku je 3 cm.Tloušťka kůže je cca 4 mm. Pokud chcete pořádný pásek do obleku na celý život, tak pásek od jksaddlery je tou pravou volbou.
Kožený řemen díky své pevnosti a síle je velmi vhodný pro nošení různých brašen nebo zbraní, snese opravdu velkou zátěž aniž by se poškodil, ale i jen tak jako módní doplněk bude vypadat velmi dobře a originálně.
Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně, dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.
Doba dodání 7 pracovních dní.

Doporučujeme shlédnout video níže, o výrobě pásku

MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 

Recenze zákazníka

Josef Zimák, 18. 9. 2018 13:01:25

Moje první zkušenost s touto firmou je velmi pozitivní. Objednávku jsem provedl současně s telefonickým dotazem na délku dodací doby- byl jsem překvapen rychlým jednáním a výrobou ještě před dohodnutým termínem. Vlastním moře pásků, jen s jedním jsem opravdu spokojen a nově zakoupený pásek ten můj původní co do kvality ještě o hodně předčí, je pevný, hladký s pěkným povrchem a díky tomu, že je prošitý světlejší nití vypadá elegantně. Zatím jsem ho měl na sobě u obleku několikrát a častokrát se mě na něj kolegové ptají a já jim rád dal spojení na výrobce. Tento výrobek doporučuji bez výhrad.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info