Dámský kožený pásek ruční výroba

Dámský kožený pásek ruční výroba

Ručně vyrobený dámský kožený pásek z kvalitní přírodní hověziny. Brva tmavý ořech. Šíře pásku 4 cm což je standardní velikost pro jeansy a ostatní kalhoty.Do poznámky v objednávce napište velikost pasu, popřípadě monogram, který chcete na pásek.Doba dodání 10 pracovních dnů. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1350 Kč s DPH

Výrobce: J.K. Saddlery

Ručně vyrobený dámský kožený pásek, je vyroben z přírodní hověziny. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Na Váš kožený dámský pásek jsme použili velmi kvalitní a odolnou přezku litou ze zinku, kterou jsme ručně přišili silnou nylonovou nití. Šíře pásku je 4 cm a tloušťka kůže 3 mm.
Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně na Šumavě dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků „ NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně bez použití strojů. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.
Do poznámky v objednávce napište velikost pasu, popřípadě monogram, který chcete na pásek.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 

MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale do konce roku již nepřijímáme žádné objednávky. Máme již naplněnou kapacitu objednávek, kterou jsme schopni do Vánoc ručně vyrobit. 

Další objednávky přijímáme až 2.1.2020.

Děkujeme za pochopení JKsaddlery