Kožená peněženka Dalibor

Kožená peněženka Dalibor

Kožená peněženka Dalibor, z pořádné hověziny v barvě světlý ořech. Možnost monogramu. V poznámce do objednávky napište jaký si přejete monogram, popřípadě zdali chcete jinou barvu. Ozveme se Vám a domluvíme se.Doba výroby a odeslání 10 pracovních dnů. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1195 Kč s DPH

Výrobce: J.K. Saddlery

Kožená peněženka Dalibor, je pojmenovaná po zákazníkovi, který ji navrhl. peněženka je vyrobena z 2mm silné přírodní třísločiněné hovězí usně (kůže). Probarvena je ručně a v kombinaci s touto přírodní hovězinou, se na peněžence časem začne tvořit tkzv. patina. Peněženka čím je starší, tak její vzhled je originálnější a krásnější. Peněženka je sešita sedlářským strojem pevnou nylonovou nití. V peněžence je celkem 5 kapsiček, kam se vejde pár bankovek, 10 kreditních karet, nebo kart.pojišťovny, doklady atd. Do jedné kapsičky se také vejde malý technický průkaz od vozidla. Dále jsme do peněženky přišili malou kapsičku na jednu drobnou minci na košík do obchodu :-).

Pokud Vás naše kožená peněženka z pořádné hověziny zaujala, podívejte se na video, kde popisujeme, jak byla vyrobena a co od peněženky můžete čekat. :-)

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info