Prošitý kožený pásek

Prošitý kožený pásek

Ručně vyrobený, luxusní kožený prošitý pásek, z jednoho kusu silné hovězí kůže. Barva černá s červenou nití. Do poznámky v objednávce napište, jaký chcete monogram a velikost pasu. Viz foto jak měříme míru na pásek. Doba výroby a dodání 10 pracovních dnů.DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1898 Kč s DPH

Výrobce: J.K. Saddlery

Luxusní kožený prošitý pásek, z jednoho kusu silné hovězí kůže. Pásek je ručně vyroben ze silné hověziny cca 4-5 mm což zaručuje jeho dlouhou životnost. Kožený pásek jsme prošili a ozdobili pevnou nylonovou nití. Velmi pevnou kovovou přezku, jsme zanýtovali pevnými šroubovacími nýty tak, aby si každý zákazník v případě potřeby mohl přezku vyměnit. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Šířka pásku je 4 cm což je standardní velikost pro většinu kalhot. Tloušťka kůže je cca 4-5 mm. Pokud chcete pořádný řemen na celý život, tak pásek od jksaddlery je tou pravou volbou.

Kožený řemen díky své pevnosti a síle je velmi vhodný pro nošení různých brašen nebo zbraní, snese opravdu velkou zátěž aniž by se poškodil, ale i jen tak jako módní doplněk bude vypadat velmi dobře a originálně.

Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně na Šumavě dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků „ NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.
Doba dodání 7 pracovních dní.
MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale do konce roku již nepřijímáme žádné objednávky. Máme již naplněnou kapacitu objednávek, kterou jsme schopni do Vánoc ručně vyrobit. 

Další objednávky přijímáme až 2.1.2020.

Děkujeme za pochopení JKsaddlery