Prošitý kožený pásek

Prošitý kožený pásek

Ručně vyrobený, luxusní kožený prošitý pásek, z jednoho kusu silné hovězí kůže. Barva hnědá kaštanová a světlá béžová nit. Do poznámky v objednávce napište, jaký chcete monogram a velikost pasu. Viz foto jak měříme míru na pásek. Doba výroby a dodání 10 pracovních dnů. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1613,30 Kč

1898 Kč Sleva 284,70 Kč

Výrobce: J.K. Saddlery

 

Luxusní kožený prošitý pásek, z jednoho kusu silné hovězí kůže. Pásek je ručně vyroben ze silné hověziny cca 4-5 mm což zaručuje jeho dlouhou životnost. Kožený pásek jsme prošili a ozdobili pevnou nylonovou nití. Velmi pevnou mosaznou přezku, jsme zanýtovali pevnými šroubovacími nýty tak, aby si každý zákazník v případě potřeby mohl přezku vyměnit. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Šířka pásku je 4 cm což je standardní velikost pro většinu kalhot. Tloušťka kůže je cca 4-5 mm. Pokud chcete pořádný řemen na celý život, tak pásek od jksaddlery je tou pravou volbou.

Kožený řemen díky své pevnosti a síle je velmi vhodný pro nošení různých brašen nebo zbraní, snese opravdu velkou zátěž aniž by se poškodil, ale i jen tak jako módní doplněk bude vypadat velmi dobře a originálně.

Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně, dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků „ NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.
Doba dodání 10 pracovních dní.
MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Dotaz

MILAN, 14. 4. 2020 16:14:00

Pracujete v dnešní době ?? Mužu si obědnat opasek ... Děkuji

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info