Dámský kožený pásek prošitý modrou nití

Dámský kožený pásek prošitý modrou nití

Ručně vyrobený dámský kožený pásek černé barvy, prošitý modrou nití a vyraženým monogramem. Do poznámky v objednávce napište velikost pasu, viz foto jak měříme přesnou míru na pásek, a nezapomeňte napsat, jaký chcete monogram :-) . DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1266,50 Kč

1490 Kč Sleva 223,50 Kč

Výrobce: J.K. Saddlery

Ručně vyrobený dámský kožený pásek, je vyroben z přírodní hověziny. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Na Váš kožený dámský pásek jsme použili velmi kvalitní a odolnou přezku litou ze zinku, připevněnou k řemenu dvěma šroubovacími nýty. Šíře pásku je 4 cm a tloušťka kůže 3 mm. Kožený pásek je z jednoho kusu kůže a je prošitý nylonovou nití, která se vyznačuje vysokou odolností. 
Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně, dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků „ NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně bez použití strojů. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.
Do poznámky v objednávce napište velikost pasu, popřípadě monogram, který chcete na pásek.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 

MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info