Dámský kožený zdobený pásek

Dámský kožený zdobený pásek

Ručně vyrobený dámský kožený pásek zdobený, s motivem květin. Barva hnědá tmavý ořech. Pásek vyrábíme přímo na míru zákazníka, Do objednávky v poznámce napište velikost pasu, viz foto, jak měříme míru na pásek. Doba dodání a výroby 10 dnů. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1358,30 Kč

1598 Kč Sleva 239,70 Kč

Výrobce: J.K. Saddlery

Ručně vyrobený dámský zdobený kožený pásek, je vyroben z přírodní hověziny. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Na Váš kožený dámský pásek jsme použili velmi kvalitní a odolnou kovovou přezku, připevněnou k řemenu pevným sedlářským nýtem. Šíře pásku je 4 cm a tloušťka kůže 3 - 4 mm.
Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně na Šumavě dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků „ NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.
Do poznámky v objednávce napište velikost pasu, popřípadě monogram, který chcete na pásek.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA 

MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info