Kožený opasek do obleku

Kožený opasek do obleku

Kožený opasek do obleku, ručně vyrobený a zdobený, z Italské přírodní třísločiněné hověziny.Kovová přezka nasazovací na zoubky. Šířka pásku 3 cm. Barva černá. Pásek vyrobíme přímo na míru. Do poznámky v objednávce napište velikost pasu, viz foto jak měříme přesnou míru. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1045,50 Kč

1230 Kč Sleva 184,50 Kč

Kožený opasek do obleku, jsme vyrobili z Italské přírodní hovězí kůže, která je silná 3-4 mm. Pásek je široký 3cm. Kožený opasek, jsme ozdobili ručním strojkem na kůži, a dali na něj jednoduchou kovovou zakousávací přezku, která se pomocí zoubků zakousne do kůže. Italská hovězina je přírodně vyčiněná a ručně probarvená, má tedy svou přirozenou strukturu a nepůsobí umělým dojmem. Velkou výhodou takové přírodní hověziny je, že na rozdíl od kůže, do které se přidávají umělé látky, aby vypadala na pohled dokonale, tato kůže vydrží. Nestane se vám, aby v místě dírek začala praskat, tak jako je to u kůže, s příměsí umělých složek. Pásek není nijak vycpaný papírem, aby se kůže bytelně jen tvářila. Je to prostě poctivá silná hovězina, která vydrží. 

MĚŘENÍ MÍRY:

Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA  

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info