Kožená dolarovka s logem Harley Davidson

Kožená dolarovka s logem Harley Davidson

Ručně vyrobená dolarovka, z přírodní nebarvené hověziny, na 10 karet, až 5 technických průkazů a bankovky. Logo Harley Davidson a uvnitř loga monogram. Do poznámky k objednávce napište jaký chcete monogram. Doporučuji zhlédnout video ať víte co kupujete :-). Doba výroby a dodání 14 dnů. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA.

1200 Kč s DPH

Výrobce: J.K. Saddlery

Dolarovka je vyrobená ručně, k výrobě jsme použili přírodní třísločiněnou hovězinu, kterou jsme nebarvili, ale jen natřeli sedlářským olejem. Dolarovka, tak časem ještě trochu z hnědne a bude si získávat patinu. Čím bude dolarovka starší, tím bude osobitější a hezčí. Dolarovka má 2 kapsy, každou na 5 karet, tedy dohromady na 10 karet. Dále jsme na dolarovku přišili kapsu na technický průkaz, (vejde se jich více). Pokud  by jste chtěli dolarovku bez loga Harley, stačí napsat do poznámky v objednávce, že logo nechcete a třeba jen monogram. Popřípadě si napiště, že chcete dolarovku v jiné barvě. Rádi Vám vyhovíme.

Doporučuji zhlédnou video, kde se dozvíte vše o výrobě a materiálu. 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale do konce roku již nepřijímáme žádné objednávky. Máme již naplněnou kapacitu objednávek, kterou jsme schopni do Vánoc ručně vyrobit. 

Další objednávky přijímáme až 2.1.2020.

Děkujeme za pochopení JKsaddlery