Kožený opasek business casual

Kožený opasek business casual

Ručně vyrobený kožený opasek business casual, se nosí v obleku nebo ke stylu oblékání smart casual. Opasek je široký 3,5 cm, je ručně vyroben z kvalitní italské hověziny. Barva světlý ořech. Monogram je v ceně opasku. Do poznámky v objednávce napište, jaká chcete monogram a velikost pasu. Viz foto jak měříme míru na pásek. Doba výroby a dodání 10 pracovních dnů. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

1272 Kč

1590 Kč Sleva 318 Kč

Výrobce: J.K. Saddlery

Kožený pásek business casual, je vyroben ručně, z Italské třísločiněné hovězí usně, z takzvaného kruponu. To je část hověziny, kde je useň ( kůže) nejkvalitnější, neboť se jedná o hřbet. Kůže je silná 3 - 4 mm. Useň jsme ručně opracovali, hluboce probarvili a velmi pevnou ocelovou přezku, jsme zanýtovali kvalitními opaskovými šrouby z oceli. Kožený opasek si časem bude získávat osobitou patinu, což u průmyslově zpracovaných kůží nikdy nedocílíte. Opasek je tedy velmi kvalitní a vydrží Vám po celý život.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně na Šumavě dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků „ NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.
Doba dodání 10 pracovních dní.
MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info