Kožený opasek s ocelovou přezkou

Kožený opasek s ocelovou přezkou

Kožený silný řemen, bez kompromisů. Ručně vyrobený opasek, s ocelovou přezkou z 5 mm silné hověziny. Barva tmavý ořech. Šířka opasku 4 cm. Do poznámky v objednávce napište velikost pasu, viz foto návod níže, jak správně změřit míru na pásek. Dále napište jaký si přejete monogram, který je již v ceně opasku.

1266,50 Kč

1490 Kč Sleva 223,50 Kč

Výrobce: J.K. Saddlery

Ručně vyrobený pánský kožený řemen, je vyroben ze silné přírodní hověziny. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Na Váš kožený řemen jsme použili velmi kvalitní a odolnou přezku, z nerezové leštěné oceli, která se při testech roztrhla až při zátěži 520 kg. Přezka je připevněná k řemenu dvěma ocelovými nýty. Šíře pásku je 4cm a tloušťka kůže 5 mm.
Kožený řemen díky své pevnosti a síle je velmi vhodný pro nošení různých brašen nebo zbraní, snese opravdu velkou zátěž aniž by se poškodil, ale i jen tak jako módní doplněk bude vypadat velmi dobře a originálně.
Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně na Šumavě dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků „ NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně bez použití strojů. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.

MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info