Prošitý kožený pásek s ocelovou přezkou

Prošitý kožený pásek s ocelovou přezkou

Kožený pánský řemen (pásek) s ocelovou přezkou, s monogramem, nebo logem na přání zákazníka, viz ilustrační foto. Kožený pásek je ze silné hověziny, hladký z obou stran prošitý červenou nití. Barva černá. Do poznámky v objednávce napište velikost pasu ( viz foto jak měříme přesnou míru na pásek) popřípadě monogram, který chcete na pásek vyrazit. Doba dodání 10 pracovních dní. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

2537,30 Kč

2985 Kč Sleva 447,70 Kč

Vyřezali jsme dva pláty poctivé hovězí kůže, které jsme slisovali k sobě tak, aby byl pásek hladký z obou stran. Po slisování obou kůží, jsme pásek prošili silnou červenou nití. Na pásek jsme dali velmi kvalitní přezku z nerezové leštěné oceli, která při testech vydržela zatížení 520 kg. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Šířka pásku je 4 cm což je standardní velikost pro většinu kalhot. Tloušťka kůže je cca 4 mm. Pokud chcete pořádný řemen na celý život, tak pásek od jksaddlery je tou pravou volbou.

Kožený řemen díky své pevnosti a síle je velmi vhodný pro nošení různých brašen nebo zbraní, snese opravdu velkou zátěž aniž by se poškodil, ale i jen tak jako módní doplněk bude vypadat velmi dobře a originálně.
Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně, dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků „ NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.
Doba dodání 7 pracovních dní.
MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info