Odolný kožený opasek na zbraň

Odolný kožený opasek na zbraň

Vysoce odolný kožený opasek, pro nošení těžkých pouzder, brašen, a zbraní. Barva tmavý ořech. Šířka 4 cm. Do poznámky v objednávce uveďte, přesnou míru, viz foto, jak měříme míru na opasek. Popřípadě připište, pokud chcete jinou barvu, nebo vyražení monogramu. Vše je v ceně opasku. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA Doba dodání a výroby do 10 pracovních dnů.

1555,50 Kč

1830 Kč Sleva 274,50 Kč

Výrobce: J.K. Saddlery

Tento poctivě vyrobený řemen, je vyroben ze silné přírodní, třísločiněné hověziny o síle 5 mm. Opasek je vyroben ručně, a to včetně hlubokého probarvení, které v kombinaci s přírodní třísločiněnou hovězinou, vytvoří časem krásnou a osobitou patinu. Čím bude starší, tím bude hezčí. Majitelé zbraní si často stěžují, že u komerčních opasků, se jim uvolní nýty u přezky, nebo se na tolik vytahají dirky u nýtů, že přezka je pak volná. Na to jsme mysleli, a proto je přezka nejen zanýtována, ale i ručně zašita pevnou nylonovou nití. To zaručuje, že vydrží extrémní tah, aniž by přezka v místě úchytu povolila. Přezku na opasek dáváme, z nerezové leštěné oceli, která se přetrhla na testech až při zátěži 450 kg. Tedy doživotní záležitost. Dále je častým nešvarem, že u obyčejných opasků se v místě nošení zbraně, opasek deformuje. Proto byla použita opravdu silná hovězina o síle 5 mm. Což zajišťuje, že se zbraň na opasku nehne a kderfomaci nedochází. Pokud chcete mít po starostech s opasky jednou pro vždy, tak tento řemen je správnou volbou. 

Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info