Kožená dolarovka s kapsou na drobné a na karty

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(4)Počet hvězdiček je 5 z 5
Recenze našich zákazníků
Eva Kovaříková

Nechala jsem vyrobit obojek pro pejska - vlčí špic, barva je perfektní, zpracování obojku hodně kvalitní, to už opravdu něco vydrží. Je vidět kluci, že poctivé české ručičky ještě někde mají svou cenu. Vaše práce je skvělá, téměř dokonalá a určitě nelituji částky za obojek, naopak, přemýšlím o obojku na druhého pejska, pokud se tak rozhodnu, tak jedině u Vás. Moc děkuji Kovaříková Eva

Lída

Po dobré zkušenosti se psím obojkem jsme jako vánoční dárek objednali opasek a kožený náramek, obojí se opět povedlo a udělalo velkou radost, děkujeme.

Gajarský

100% spokojenost, kvalitně zpracované👌 všem můžeme doporučit👍

Další naleznete na strance Referencí "ZDE"
Upřesněte výběr produktu
Jednoduché
Jednoduché
Zdobené
Zdobené
Černá
Černá
Tmavě Hnědá
Tmavě Hnědá
Světle Hnědá
Světle Hnědá
Žlutá
Žlutá
Tmavě Šedá
Tmavě Šedá
Světle šedá
Světle šedá
Bílá
Bílá
Modrá
Modrá
Červená
Červená
Zelená
Zelená
Růžová
Růžová

1 799 Kč
Dodání do 4 prac. týdnů
ks

Ručně vyrobená kožená dolarovka s kapsou na drobné a na karty, vyrobena z poctivé hovězí kůže.
Možnost volby barvy kůže a nitě.
Možnost vyražení monogramu.
Přejete si vygravírovat nějaký symbol? Napište nám do poznámky v objednávce, že chcete gravírování symbolu a obrázek v černobílém formátu nám pošlete na tento email: info@jksaddlery.cz
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA Více

Kožená dolarovka je ručně vyrobena z poctivé třísločiněné hovězí kůže ( usně). Je to přesně ten materiál z kterého vyráběli staří sedláři v době, kdy naše babičky a dědečkové měli kožené výrobky i 20 let a stále jim sloužily.  Dolarovka obsahuje 2 kapsy na karty, do které vložíte až 3 karty, takže celkem pojme 6 karet. Dále máte k dispozici kapsu na drobné a kovovou klipsnu z poctivé oceli na bankovky, která je odklápěcí. Dolarovka má klopu s drukem, kterým celou dolarovku zapnete a vše je v bezpečí, aniž by Vám něco z dolarovky vypadlo.  Dolarovka si časem bude získávat osobitou patinu, podle toho co s Vámi zažije a v tom je krása poctivé hověziny, protože co kus to originál, který stárne do krásy. 

Vše si vyrábíme sami a kvalitou jsme si proto naprosto jisti. Na dolarovku je tedy záruka DOŽIVOTNÍ. Co to znamená? Pokud se Vám po letech začne někde párat nitka nebo odejde druk na zapínání, tak nám dolarovku pošlete a my Vám ji zdarma opravíme, že bude zase jako nová. 

ZAKOUPENÍM TOHOTO PRODUKTU PODPOŘÍTE ČESKÉ ŘEMESLO A ČESKÉ DODAVATELE MATERIÁLŮ.