Velká kožená kabelka - černá a cedr

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 1 z 5
Recenze našich zákazníků
Eva Kovaříková

Nechala jsem vyrobit obojek pro pejska - vlčí špic, barva je perfektní, zpracování obojku hodně kvalitní, to už opravdu něco vydrží. Je vidět kluci, že poctivé české ručičky ještě někde mají svou cenu. Vaše práce je skvělá, téměř dokonalá a určitě nelituji částky za obojek, naopak, přemýšlím o obojku na druhého pejska, pokud se tak rozhodnu, tak jedině u Vás. Moc děkuji Kovaříková Eva

Lída

Po dobré zkušenosti se psím obojkem jsme jako vánoční dárek objednali opasek a kožený náramek, obojí se opět povedlo a udělalo velkou radost, děkujeme.

Gajarský

100% spokojenost, kvalitně zpracované👌 všem můžeme doporučit👍

Další naleznete na strance Referencí "ZDE"
Upřesněte výběr produktu
Jednoduché
Jednoduché
Zdobené
Zdobené
7 990 Kč

Takto velká kožená kabelka je nádherná taška pro každodenní nošení. Hravě zvládne vaše každodenní nároky. Je vyrobena z třísločiněné hovězí kůže, která má jedinečný vzhled, velkou pevnost. Plně ručně vyrobená již od prvního střihu. Je vybavena vnitřní kapsou na všechny vaše cennosti.

Vlastnosti:
- 100% ruční výroba
- Rozměry: V 34 cm x Š 41 cm x H 15 cm Ucha 27 cm
- 100% třísločiněná hovězí kůže
- Vnitřní kapsa
- Možnost zapínání na magnet
- Kvalitně zanýtované poutka
- Horní rohy jsou vyztužený nýty
- Doživotní záruka

Na kabelku Vám dáváme záruku doživotní, takže pokud by se Vám po letech s kabelkou něco stalo, vše Vám v rámci záruky opravíme a kabelka bude jako nová. Za tuto cenu tedy nekupujete jen výrobek, ale doživotní servis Vaší kabelky.

NÁKUPEM TOHOTO PRODUKTU PODPOŘÍTE ČESKÉ ŘEMESLO A ČESKÉ DODAVATELE MATERIÁLŮ