Kožené pouzdro na kreditky - Červená se světlým ořechem

Recenze našich zákazníků
Eva Kovaříková

Nechala jsem vyrobit obojek pro pejska - vlčí špic, barva je perfektní, zpracování obojku hodně kvalitní, to už opravdu něco vydrží. Je vidět kluci, že poctivé české ručičky ještě někde mají svou cenu. Vaše práce je skvělá, téměř dokonalá a určitě nelituji částky za obojek, naopak, přemýšlím o obojku na druhého pejska, pokud se tak rozhodnu, tak jedině u Vás. Moc děkuji Kovaříková Eva

Lída

Po dobré zkušenosti se psím obojkem jsme jako vánoční dárek objednali opasek a kožený náramek, obojí se opět povedlo a udělalo velkou radost, děkujeme.

Gajarský

100% spokojenost, kvalitně zpracované👌 všem můžeme doporučit👍

Další naleznete na strance Referencí "ZDE"
Upřesněte výběr produktu

1 210 Kč
Dodání do 4 prac. týdnů
ks

Červená se světlým ořechem. Prošitá červenou nití
Kreditka je minimalistická peněženka
Vyrobená z nejkvalitnějších kůží
Vyrobené tak, aby vyhovovaly vašemu minimalistickému životnímu stylu
Vydrží celý život
Více

Dokonalost a minimalismus se v tomto koženém produktu skloubí. Kožené pouzdro je vybaveno 3. sloty na karty, kde máte 2. stále po ruce a jednu velkou, kterou lze použít na bankovky, další karty, vizitky.

Z čeho je vyrobená?

Na pouzdro jsou použity ty nejkvalitnější třísločněné hovězí kůže, které pochází od českých dodavatelů. Na stehy používáme nylonové nitě, které pouzdru zajistí dostatečnou pevnost po mnoho let. Kůži si sami barvíme a proto na výrobku časem vzniká ojedinělá krásná patina, dle toho co s Vámi dokladovka zažije. V tom je krása přírodní hověziny.

Kvalitou tohoto výrobku jsme si naprosto jisti a proto na kreditku dáváme záruku DOŽIVOTNÍ.

ZAKOUPENÍM TOHOTO PRODUKTU PODPOŘÍTE ČESKÉ ŘEMESLO.