Kožený diář prošívaný modrý s modrým prošitím

Kožený diář A5, ručně vyrobený v naší dílně, obsahuje náplň na rok 2024, plánovač, kalendář svátků, poznámkový blok a další funkce v několika jazycích. Diář je z kvalitní hověziny. 

Upřesněte výběr produktu

Původní cena 1 999 Kč. Ušetříte 30% (600 Kč) 1 399 Kč
Skladem - Odesíláme do druhého pracovního dne
ks

Výroba

Ručně vyrobený prošívaný kožený diář A5 z třísločiněné hovězí kůže, díky kvalitní hovězí kůži je opravdu silná, tudíž diář bude sloužit opravdu dlouho. Vybíráme pro vás velmi kvalitní kůži kterou si ručně probarvujeme my sami u nás v dílně (nekupujeme již probarvenou) a tak je zachovaná stále stejná kvalita a přirozená vlastnost kůže díky které můžeme zaručit doživnotní výdrž. 

Prošívání

Na prošité používáme nylonové niťě, které se opět vyznačují velkou pevností a  dlouhověkostí. Díky tomu se nemusíte bát, že by se Vám nitě prodřely nebo popraskaly od běžného používání a to několik let. 

Výplň

I na kvalitní výplňi záleží a proto je náplň přehledná, obsahuje denní plánování kde je  jedna strana - jeden den, na konci najdete poznámkový blok i kalendář svátků

Vsazování

Náplň je vsazována přímo do kůže, která je pevně sevřená a tak se nemusíte bát o to, že by vám náplň vypadávala, nebo vysouvala. 

Mongoram

Na přání zákazníka vyryjeme kvalitní monogram nebo nápis, dle požadavků. meze se nekladou.