Kožený diář prošívaný

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(5)Počet hvězdiček je 4 z 5

Kožený diář A5, ručně vyrobený v naší dílně, obsahuje náplň na rok 2024, plánovač, kalendář svátků, poznámkový blok a další funkce v několika jazycích. Diář je z kvalitní hověziny. 

Upřesněte výběr produktu
Černá
Černá
Tmavě Hnědá
Tmavě Hnědá
Světle Hnědá
Světle Hnědá
Žlutá
Žlutá
Tmavě Šedá
Tmavě Šedá
Světle šedá
Světle šedá
Bílá
Bílá
Modrá
Modrá
Červená
Červená
Zelená
Zelená
Růžová
Růžová
Jednoduché
Jednoduché
Zdobené
Zdobené

1 999 Kč
Dodání do 4 prac. týdnů
ks

Výroba

Ručně vyrobený prošívaný kožený diář A5 z třísločiněné hovězí kůže, díky kvalitní hovězí kůži je opravdu silná, tudíž diář bude sloužit opravdu dlouho. Vybíráme pro vás velmi kvalitní kůži kterou si ručně probarvujeme my sami u nás v dílně (nekupujeme již probarvenou) a tak je zachovaná stále stejná kvalita a přirozená vlastnost kůže díky které můžeme zaručit doživnotní výdrž. 

Prošívání

Na prošité používáme nylonové niťě, které se opět vyznačují velkou pevností a  dlouhověkostí. Díky tomu se nemusíte bát, že by se Vám nitě prodřely nebo popraskaly od běžného používání a to několik let. 

Výplň

I na kvalitní výplňi záleží a proto je náplň přehledná, obsahuje denní plánování kde je  jedna strana - jeden den, na konci najdete poznámkový blok i kalendář svátků

Vsazování

Náplň je vsazována přímo do kůže, která je pevně sevřená a tak se nemusíte bát o to, že by vám náplň vypadávala, nebo vysouvala. 

Mongoram

Na přání zákazníka vyryjeme kvalitní monogram nebo nápis, dle požadavků. meze se nekladou.