Kožený náramek klasik

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Recenze našich zákazníků
Eva Kovaříková

Nechala jsem vyrobit obojek pro pejska - vlčí špic, barva je perfektní, zpracování obojku hodně kvalitní, to už opravdu něco vydrží. Je vidět kluci, že poctivé české ručičky ještě někde mají svou cenu. Vaše práce je skvělá, téměř dokonalá a určitě nelituji částky za obojek, naopak, přemýšlím o obojku na druhého pejska, pokud se tak rozhodnu, tak jedině u Vás. Moc děkuji Kovaříková Eva

Lída

Po dobré zkušenosti se psím obojkem jsme jako vánoční dárek objednali opasek a kožený náramek, obojí se opět povedlo a udělalo velkou radost, děkujeme.

Gajarský

100% spokojenost, kvalitně zpracované👌 všem můžeme doporučit👍

Další naleznete na strance Referencí "ZDE"
2 body do věrnostního systému Nakupujte hned, plaťte později.Bez poplatků
Upřesněte výběr produktu

551 Kč
Dodání do 4 prac. týdnů
ks

Ručně vyrobený kožený náramek klasik, z poctivé hovězí kůže.
Zapínání na sedlářský knoflík.
Možnost volby barvy.
Možnost monogramu, textu, nebo zdobení dle Vaší představy.
Pokud chcete náramek nazdobit nějakým svým motivem, pošlete nám obrázek na email: info@jksaddlery.cz a my Vám napíšeme jaké jsou možnosti.
Možnost volby šířky náramku
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA Více

Náramek vyrábíme z poctivé hověziny, kterou si sami probarvujeme. U náramku barvíme pouze lícovou stranu. Rubovou stranu ponecháváme nebarvenou v přírodní barvě kůže. Děláme to proto, aby citlivěší jedinci neměli nějakou alergickou reakci na barvu. 

Kožený náramek je opatřen kovovým sedlářským knoflíkem, který je velmi praktický a vydrží sloužit mnoho let. Na náramek Vám vyryjeme monogram, nebo zdobení, dle Vašeho přání. Pokud máte nějaký svůj námět, tak nám ho pošlete na email: info@jksaddlery.cz . My námět posoudíme zdali je možné a proveditelné jej vyřezat na náramek a dáme Vám obratem vědět. Náramek pak bude osobitý a originální doplněk. 

NÁKUPEM TOHOTO PRODUKTU PODPOŘÍTE ČESKÉ ŘEMESLO A ČESKÉ DODAVATELE MATERIÁLŮ

Parametry
Barva kůže - vzorník barev ve fotogalerii Černá, Tmavý ořech, Kaštan, Cedr, Světlý ořech, Přírodní, Modrá, Zelená, Červená, Tmavě růžová, Světle růžová (lososová)
Gravírování jména NE