Ručně šité kožené vodítko s nerezovou karabinou

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(2)Počet hvězdiček je 5 z 5

Procházejte městem ale i přírodou ve velkém stylu s naším ručně šitým koženým vodítkem! Luxusní verze přepínacího vodítka je vyrobená z nejkvalitnější třísločiněné hovězí kůže a má šířku 2 cm. S možností výběru délky od 135 až 250 cm, dělá vodítko dokonalé pro psy všech velikostí. Tah pejska je zajištěn i pro ty největší psy, díky premiové nerezové karabině, která vydrží přetížení až 440 kg. Žádné nýty, pouze prémiová karabina zašita nylonovou nití pevným sedlářským stehem, pro dokonalou estetiku i trvanlivost a hlavně pevnost. A když říkáme, že je to vodítko pro nejnáročnější zákazníky, myslíme to vážně - s doživotní zárukou našeho produktu, můžete mít naprostou jistotu na všech vašich procházkách. Vyzkoušejte nyní a uvidíte, jak se vaše procházky se psem stanou ještě větší zábavou!

Vlastnosti:

  • Ručně šité vodítko
  • Luxusní verze přepínacího vodítka
  • Nejkvalitnější třísločiněná hovězí kůže (úseň)
  • Šířka 2 cm
  • Možnost výběru délky 135 až 250 cm
  • Premiová nerezová karabina která vydrží přetížení až 440 kg
  • Žádné nýty, kování včetně prémiové karabiny zašito nylonovou nití pevným sedlářským stehem
  • Doživotní záruka
  • Vodítko je určené pro nejnáročnější zákazníky
17 bodů do věrnostního systému DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA ZOBRAZIT RECENZE
Upřesněte výběr produktu
Černá
Černá
Tmavě Hnědá
Tmavě Hnědá
Světle Hnědá
Světle Hnědá
Žlutá
Žlutá
Bílá
Bílá

3 590 Kč
Dodání do 4 prac. týdnů
ks

Ten kdo si pamatuje kožená vodítka za starých časů našich babiček a dědečků, kdy takové vodítko vydrželo i dvě generace pejsků a stále bylo pevné, ať neváhá a objedná naše ručně šité vodítko. 

K výrobě tohoto ručně šitého koženého vodítka používáme kvalitní vyčiněnou hovězinu, kterou si sami barvíme. Veškeré kování včetně pevné kovové karabiny je pevně zašito sedlářským stehem velmi odolnou nylonovou nití, která se vyznačuje svou dlouhou životností. Výroba tohoto vodítka díky ručnímu zašití ocelového kování je velmi náročná na čas, a proto se také odráží v ceně výrobku. Ovšem pokud si takové vodítko zakoupíte, budete ho mít po mnoho let. Pokud by časem začala zlobit např.karabina (neboť tu my nevyrábíme :-) ) stačí nám vodítko zaslat zpět a karabinu vyměníme. 

Kůži si sami barvíme a protože se jedná o poctivou přírodní hovězinu, která takzvaně žije s Vámi, bude časem měnit odstín - tmavnout a tvořit patinu, podle toho co s Vámi zažije. Pokud se o kůži budete dobře starat a promažete ji alespoň jednou za měsíc krémem s včelím voskem, vydrží vám naše vodítko mnoho let.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA