Vodítko pro dva psy

Recenze našich zákazníků
Eva Kovaříková

Nechala jsem vyrobit obojek pro pejska - vlčí špic, barva je perfektní, zpracování obojku hodně kvalitní, to už opravdu něco vydrží. Je vidět kluci, že poctivé české ručičky ještě někde mají svou cenu. Vaše práce je skvělá, téměř dokonalá a určitě nelituji částky za obojek, naopak, přemýšlím o obojku na druhého pejska, pokud se tak rozhodnu, tak jedině u Vás. Moc děkuji Kovaříková Eva

Lída

Po dobré zkušenosti se psím obojkem jsme jako vánoční dárek objednali opasek a kožený náramek, obojí se opět povedlo a udělalo velkou radost, děkujeme.

Gajarský

100% spokojenost, kvalitně zpracované👌 všem můžeme doporučit👍

Další naleznete na strance Referencí "ZDE"
Upřesněte výběr produktu

1 999 Kč
Dodání do 4 prac. týdnů
ks

Ručně vyrobené klasické kožené vodítko pro dva pejsky
Délka vodítka 2 m
Šířka vodítka 2,5 cm
Více

Celková délka vodítka 2 m 
Hlavní díl s rukojetí měří 135 cm
Rozdvojka pro každého pejska měří 65 cm 
Šířka vodítka 2,5 cm

Kožené vodítko pro dva pejsky ze silné třisločiněné hověziny o síle 4 - 5 mm.  Karabina na obojek je z velmi kvalitní pevné oceli. Taktéž nýtování koženého vodítka je provedeno sedlářskými ocelovými nýty, což zaručí, že opravdu vydrží.

Stárnutí

 Je potřeba vědět, že barvy na přírodní hovězině se chovají jinak, než na umělých materiálech. Jedná se o poctivou přírodní hovězinu, která nemá žádné umělé přísady. Je to přesně ta kůže, ze které se vyrábělo kdysi dávno, a pevnost této hověziny byla věhlasná, protože vydržela i 20 let a stále byla pevná. Tato hovězina, ale také žije s vámi a časem tmavne a mění odstín, vytváří se na ní patina, což krásné ale mnoho lidí očekává, že barva bude stále stejná. Pokud by tomu tak bylo, jednalo by se o umělý materiál, který než stačí změnit barvu, tak se dříve rozpadne. 

ZÁRUKA 10 LET

Fotky jsou pouze ilustrační, barvy se mohou mírně lišit.

Parametry
Gravírování jména NE