Milí zákazníci, fanoušci,

Naše řemeslo je pomalu vymřelé, ale i tak se nevzdáváme. Chceme rozšířit náš trh o výrobky z přírodní hovězí kůže, které pamatují naši dědové a babičky. Obojky, vodítka, pásky a další kožené výrobky na celý život.. Proto jsme nyní spustili kampaň na stránkách hithit.cz , kde nás můžete podpořit koupí některou z námi vytvořených odměn. Tyto odměny jsou exkluzivně vytvořené pro tuto kampaň, proto jí na našem e-shopu nenajdete. 

Co je náš cíl?

Našim cílem je vytvořit prostor, kde budeme moci zaměstnat další brašnáře a sedláře, aby naše řemeslo nevymřelo. Rozšířit vývoj produktů tak, aby zahrnovaly výrobky nejen pro pejsky, ale i jiné Vaše miláčky.  Rozšířit dílnu i o kamennou prodejnu, která bude dostupná pro Vás všechny, kteří si budou chtít kůži osahat, místo kam bude vstup s Vašimi čtyřnohými miláčky povolen. Naším cílem je, aby každý zákazník byl spokojený.

Proč děláme tuto kampaň?

I my máme limity a tím jsou finance na další vývoj, ale hlavně výrobní kapacity. Naše dílna je nám už velmi těsná a i když se snažíme, některá Vaše přání na výrobky jako jsou náhubky, kšíry, obojky pro kočky, ohlávky pro koně nebo speciální produkty pro jiné miláčky musíme odmítat. A proto potřebujeme pomoc od všech, kterým záleží kde a jak jejich kožený produkt vzniká. Jaký příběh je za kůží a prací. Jaký rukopis dala Vašemu výrobku nejen pečlivě vybraná hovězí kůže výhradně z českých koželužen, ale i láska brašnáře, který nebere svojí profesi jako zaměstnání, ale jako součást svého života. Hledáme toho, kdo ví, že ručně vyrobený výrobek předčí strojovou masivní výrobu. Hledáme Vás, kteří chtějí podpořit ruční řemeslo, které je pro svou zahraniční cenovou konkurenci pomalu vymřelé. Pomozte nám růst a dokázat, že na kvalitě záleží. Máme 4 milníky, které chceme zvládnout, ale bez Vaší pomoci to nepůjde. Vše ale odstartuje ten první. Buďte s námi a hlavně při tom. Na začátku to byl příběh jednoho brašnáře, ale na konci to bude příběh nás všech.  Za každou podporu i tu nejmenší „děkujeme!“ Vaši brašnáři… „Jarda a Lukáš“

BUDEME RADI KDYŽ BUDETE SDÍLET NAŠE NADŠENÍ I MEZI VAŠEMI PŘÁTELI.