Pro zverimex

Spolupráce

Velice si vážíme, že Vás zaujala možnost spolupráce. Jsme ryze česká ruční výrobna velmi kvalitních kožených obojků, vodítek a spousta dalšího sortimentu, který stále rozšiřujeme.

Kvalita

V naší dílně se držíme hesla, „Výrobek, který vyrobíme se nám nesmí vrátit zpět do dílny". Proto dáváme důraz na nejkvalitnější výběr materiálu jako je 100% přírodní hovězí kůže (useň), nejpevnější sedlářské nýty nebo ocelové oka a přezky. Všechny výrobky vyrábíme pouze ručně v naší malé dílně v Jirnech u Prahy a díky tomu můžeme na obojky a vodítka dávat záruku až 10 let místo obvyklých 2 let.

Recenze

Díky kvalitě našich výrobků, nás vyhledávají stovky zákazníků po celé České republice, Slovenska i Itálie. A tomu odpovídá mnoho kvalitních recenzí "odkaz na recenze", a okolo 5-ti tisíc fanoušků na Facebooku "odkaz na naší stránku"

Druh spolupráce

Snažíme se vyhovět požadávkům začínajících, ale i zavedených zverimexů. Proto pro Vás máme připravenou možnost spolupráce formou Velkoobchodu za velmi zajímavé ceny. 

Jak spolupracujeme

Díky tomu, že naše výrobky vyrábíme z 90% na zakázku přímo podle potřeb zákazníka, dáváme možnost k naskladněnému zboží na prodejny zverimexů, také možnost si objednat přímo v prodejně u Vás na zakázku vyrobený obojek, včetně jména, textu nebo telefoního čísla. Zboží následně vyrobíme a zašleme k vám na prodejnu. Tím se více rozšiřujou možnosti pro Vás a díky tomu můžete oslovit a uspokojit daleko větší portfólio vašich zákazníků.

Jak začít

Stačí nás kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže, zanechat na sebe kontakt a do poznámky o Vás v krátkosti napsat pár informací. Město kde máte kamenou prodejnu a hrubý odhad prodejů našich výrobků za měsíc. Na základě těchto informací Vás budeme následně kontaktovat aby jsme domluvili detaily možné spolupráce.  

Těšíme se na spolupráci...