Oblekový prešitý kožený opasok

Oblekový prešitý kožený opasok

Ručne vyrobený kožený opasok do obleku z prírodnej hovädzej kože prešitý nylonovú niťou. Šírka pásku 3 cm. Farba tmavý orech. Do poznámky v objednávke napíšte veľkosť pásu, aký si prajete monogram, prípadne ďalšie Vaše priania. Doba dodania 7 pracovných dní. Zákazková výroba. DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA

112 €

Výrobca: J.K. Saddlery

Vyřezali jsme dva pláty poctivé hovězí kůže, které jsme slisovali k sobě tak, aby byl pásek hladký z obou stran. Po slisování obou kůží, jsme pásek prošili nylonovou nití. Na pásek jsme dali velmi kvalitní přezku z mosazi ve stříbrné barvě, přezka je samozřejmě celoživotní, neboť mosaz je opravdu velmi odolná. K výrobě byla použita čistě přírodní hovězina, která se vyřezává ze hřbetu krávy, kde je useň (kůže) nejkvalitnější. Na přírodní hovězí kůži je vidět její přirozená struktura a kožený pásek z ní vyrobený takzvaně žije s Vámi. Pásek časem lehce mění odstín a získává originální vzhled, takzvanou patinu. Což u průmyslově zpracované kůže nenajdete. Šířka pásku je 3 cm.Tloušťka kůže je cca 4 mm. Pokud chcete pořádný pásek do obleku na celý život, tak pásek od jksaddlery je tou pravou volbou.
Kožený řemen díky své pevnosti a síle je velmi vhodný pro nošení různých brašen nebo zbraní, snese opravdu velkou zátěž aniž by se poškodil, ale i jen tak jako módní doplněk bude vypadat velmi dobře a originálně.
Veškeré výrobky vyrábíme v malé dílně na Šumavě dle starých osvědčených sedlářských postupů, jako za časů našich dědů a babiček, kdy kvalita a výdrž výrobku byla samozřejmostí. Řídíme se heslem starých mistrů řemeslníků NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN"
Pásek je vyroben ručně. Nejedná se o sériovou výrobu, ale výrobu na zakázku přesně na míru zákazníka.
Doba dodání 7 pracovních dní.

Doporučujeme shlédnout video níže, o výrobě pásku

MĚŘENÍ MÍRY:
Pokud se jedná o dárek velikost pasu zjistíte takto: Vezměte pásek, který dotyčný nosí, roztáhněte jej na stůl a změřte od začátku trnu na přezce po dirku kam dotyčný zapíná. (tu dirku poznáte bude hodně omačkaná) Tak zjistíte naprosto přesnou míru. Viz Ilustrační foto jak měříme míru na pásek.
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Tato stránka používá cookies. Vice info