Recenze našich zákazníků

Nejnovější:

Jirka

Mnohokrát děkuji PANE brašnáři!!! Mám od Vás obojek i vodítko pro molosse. Naprosto skvělá práce, rychlost, ochota poradit a naprosto úžasná lidskost PANA Jardy.
Všem doporučuji a ještě jednou obrovské DĚKUJI!!!

Markéta Preibischová

Objednala jsem obojek v modré barvě (vypadá parádně), chtěla jsem jméno i tel. na lícovou stranu - nebyl problém. Doma jsem ho měla za 10 dnů a co mě teda dostalo, jak byl obojek krásně zabalený. Takže děkujeme :)

Petra

Objednali jsme pro naše 3 psy obojky i vodítka a jsme nadšeni. Krásná práce.

Andrea Ptackova

Objednala jsem obojek a voditko pro myslivce. Dokazali me predstavy promenit ve skutecnost. Naprosta dokonalost! Zlate ruce.

Andrea Spacilova

Obojek a vodítko se mi velice líbilo. Děkuji jak jste to vymyslel se jménem na obojku. Okolo května jsem s dcerou od vás objednávala ozdobený myslivecky pásek s monogramem J.M. pro taťku k 70 nar. Nádherná práce byli jsme nadšené. Viděli jsme, že ho máte i v nabídce na internetu. Moc děkujeme.

Další naleznete na strance Referencí "ZDE"

Ručne vyrobený dámsky kožený opasok z kvalitnej prírodnej hovädziny
Šírka opasku 4 cm
Doba dodania 10 dní viac

Výrobca: J.K. Saddlery Kód produktu: 186

€ 54
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
ČiernáTmavý orechGaštanCéderSvetlý orechPrírodnéModráZelenáČervená

ks


Ručne vyrobený dámsky kožený opasok vyrobený z čisto prírodnej hovädziny, ktorá sa vyrezáva z chrbta kravy, kde je useň (koža) najkvalitnejšie. Hrúbka kože je 3 mm.

Jedinečnosť prírodnej kože je, že je vidieť jej prirodzená štruktúra a opasok z nej vyrobený takzvane žije s Vami. Zároveň časom ľahko mení odtieň a získava tým originálny patinu (vzhľad), čo u priemyselne spracované kože nenájdete.

Odolnosť pásku dopĺňa kvalitný pracka zliatinové zo zinku, pripevnená dvoma skrutkovacími nitmi.

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA

Tovar skladom

Snažíme sa pre vás naskladniť najpoužívanejšie produkty tak, aby ste na ne nemuseli čakať.