Recenze našich zákazníků

Nejnovější:

Jirka

Mnohokrát děkuji PANE brašnáři!!! Mám od Vás obojek i vodítko pro molosse. Naprosto skvělá práce, rychlost, ochota poradit a naprosto úžasná lidskost PANA Jardy.
Všem doporučuji a ještě jednou obrovské DĚKUJI!!!

Markéta Preibischová

Objednala jsem obojek v modré barvě (vypadá parádně), chtěla jsem jméno i tel. na lícovou stranu - nebyl problém. Doma jsem ho měla za 10 dnů a co mě teda dostalo, jak byl obojek krásně zabalený. Takže děkujeme :)

Petra

Objednali jsme pro naše 3 psy obojky i vodítka a jsme nadšeni. Krásná práce.

Andrea Ptackova

Objednala jsem obojek a voditko pro myslivce. Dokazali me predstavy promenit ve skutecnost. Naprosta dokonalost! Zlate ruce.

Andrea Spacilova

Obojek a vodítko se mi velice líbilo. Děkuji jak jste to vymyslel se jménem na obojku. Okolo května jsem s dcerou od vás objednávala ozdobený myslivecky pásek s monogramem J.M. pro taťku k 70 nar. Nádherná práce byli jsme nadšené. Viděli jsme, že ho máte i v nabídce na internetu. Moc děkujeme.

Další naleznete na strance Referencí "ZDE"

Ručne vyrobený pánsky kožený opasok z prírodnej hovädzej kože
Šírka pásky 4 cm
Vhodný na nosenie rôznych tašiek, zbraní, ale aj ako módny doplnok
Doba dodania 10 dní viac

Výrobca: J.K. Saddlery Kód produktu: 218

€ 56,80
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
ČiernáTmavý orechGaštanCéderSvetlý orechPrírodnéModráZelenáČervená

ks

Ručne vyrobený kožený remeň z čisto prírodnej hovädziny, ktorá sa vyrezáva z chrbta kravy, kde je useň (koža) najkvalitnejšie. Hrúbka kože je 4-5 mm.

Jedinečnosť prírodnej kože je, že je vidieť jej prirodzená štruktúra a opasok z nej vyrobený takzvane žije s Vami, zároveň časom mení odtieň a získava tým originálny patinu (vzhľad), čo u priemyselne spracovaných kožou nenájdete.

Na opasok sme použili veľmi kvalitné a odolnú pracku, ktorá je liata zo zinku a pripevnená dvoma skrutkovacími nity, tak aby sa v prípade potreby dala dodatočne upraviť veľkosť pásku. Vďaka svojej pevnosti znesie veľkú záťaž, bez toho aby sa poškodil.


DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA

Farba kože ČiernáTmavý orechGaštanBorovicaCéderSvetlý orechPrírodnéModráZelenáČervenáRužová

Tovar skladom

Snažíme sa pre vás naskladniť najpoužívanejšie produkty tak, aby ste na ne nemuseli čakať.