Referencie našich zákazníkov

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Michal Kučera 12.6.2020 9:47.38

Absolutně perfektní práce. Měl jsem za ty roky desítky opasků a brzy se všechny zničily. Teď mám konečně pořádný řemen do konce života. Rozhodně všem doporučuju - ušetří vám to spoustu peněz a navíc budete mít naprosto jedinečný opasek!

Martin Novák 12.6.2020 9:57.03

Od pana Kuchaře z JKSADDLERY mam již 5 pásku a jsem s nimi naprosto spokojen. Některé mám již několik let a nejeví žádné známky používaní. Vřele doporučuji. Neni nad poctivou ruční práci, která je ještě k tomu za našeho kraje.

Lukáš Pham 12.6.2020 10:14.46

Před rokem a půl, jsem si od JKSADDLERY objednal pásek, který i po roce každodenního používání vypadá jako nový. Včera jsem zavítal do jejich nové dílničky, abych se setkal přímo s panem Kuchařem a domluvil si s ním další pásek pro mě a dárek pro mého otce. Už chápu, proč je ta kvalita tak vysoká. Pan Kuchař mi ukázal část výroby, na které se podepisuje láska ke každému výrobku a hlavně ruční práce, která se dnes už opravdu nevidí.

Lucie Gráfová 12.6.2020 11:06.35

Peněženka od P.Kuchaře je opravdu krásný a kvalitní kousek.Jednání a domluva jsou naprosto na jedničku. To samé individuální přístup ???? Takhle by to mělo fungovat všude.Mohu jen doporučit.

Kateřina 12.6.2020 14:03.37

Při objednání byla super komunikace, předem jsme si řekli, co bychom chtěli na pásek za motiv, bylo nám naprosto vyhověno, pásek nám byl rychle dodán a byli jsme nadšení. Opravdu velmi kvalitní ruční práce, která má obrovskou hodnotu, tento eshop mohu doporučit všemi deseti :-)

Lucie Horáková 12.6.2020 14:08.09

Nádherná, kvalitní ruční práce. Od pana Kuchaře jsem si objednávala dva obojky pro psy. Dorazily téměř obratem a v nadstandardní kvalitě. S objednávkou koženého zboží se již nebudu obracet jinam než na JKSADDLERY.

Lucie Přikrylová 12.6.2020 18:35.54

Nádherný obojek pro pejska, úpravy dle přání, rychlé dodání. A vše za velmi příznivou cenu. Určitě vyzkoušíme i další výrobky.

Lumír Blejchař 12.6.2020 20:08.37

Zakoupil jsem u pana Kuchaře odolný opasek na zbraň . Ze zvědavosti. Dalo by se říct, že pan Kuchař vyslyšel moje trápení s opasky, které kupuji třikrát do roka a zhotovil mi řemen na míru s řadou vylepšení nad rámec mých přání. Když opasek dorazil, byl jsem v šoku. Nádherný kus poctivé kůže,5mm silný, krásně zbarvený, obšitá ocelová, bytelná spona. Dokonce mi prošil i díry kolem nýtů, které drží sponu. Doposud jsem nepoznal na netu nikoho, kdo by byl tak vstřícný u mé objednávky. Pod stromkem chci najít další řemen a pokud se zadaří, tak i šrajtofli. Zodpovědně doporučuji J.K.Saddlery, už nechci vyhazovat peníze oknem za šunty v Jeans Machine apod..

Lucie Stejskal Trulíková 13.6.2020 9:59.25

U společnosti JKSADDLERY s.r.o. jsem objednávala poprvé. Má objednávka byla dosti specifická a dokonce mimo nabídku sortimentu společnosti. Obrátila jsem se proto na pana Kuchaře osobně s prosbou, zda by bylo možné mým požadavků vyjít vstříc nebo se jim alespoň trosku přiblížit. V tento moment přišlo obrovské překvapení... Ochota, vřelý přístup, rychlá komunikace a jednání, perfektní zpracování, neuvěřitelně příznivá cena... to vše mě přesvědčilo, že pan Kuchař a společnost JKSADDLERY s.r.o., jsou ti správní lidé na tom správném místě. Pane Kuchaři, moc Vám za sebe i své čtyřnohé mazlíčky děkuji ještě jednou, máte opravdu zlaté ruce. Naší věrnost máte zaručenou. DĚKUJI!!!

Krista 13.6.2020 10:57.54

Koupili jsme úžasný obojek našemu štěněti. Je parádní, jak zpracováním a vzhledem (na fotce stejný jako ve skutečnosti), tak funkčností...máme velké plemeno, obojek je dostatečně široký, takže když musím sem tam zatáhnout, nedusí se na něm. Navíc 10 let záruka! Jsem moc spokojená s nákupem i komunikací, termín dodaní dodržen. Doporučuji! :)

  • 1
  • 2

Prihlásenie

Tato stránka používá cookies. Vice info