Záruka

Na většinu našich výrobků dostanete doživotní záruku. Slovem "doživotní" je myšleno do konce přirozené životnosti výrobku, ne do konce života výrobce nebo kupujícího, ani případných dědiců.

Kůže pokud je dobře udržovaná, vydrží mnoho let, ale jednoho dne se může potrhat šití nebo odpadnout tisíckrát namáhaný nýtek. Pokud by se náš výrobek nějak pokazil, prosím zavolejte a my Vám jej rádi bezplatně opravíme.

Na co se vztahuje 10-ti a doživotní záruka

Zárukou jsou kryté vady materiálu (otevřené kazy líce usně) a zpracování, zejména prasklé šití, rozbité zipy (včetně upadlých jezdců zipu), utržené nýty a povolené lepené spoje. 

Na co se nevztahuje 10-ti a doživotní záruka

Záruka se nevztahuje na jakékoliv skvrny od vody, piva, vína, potu, krve nebo jiných tekutin nebo barev jiných materiálů. Stejně tak záruka nekryje rozvolnění usňových vláken (přirozené povolení a vytáhnutí kůže používáním), rýhy, oděrky, díry, prodření a průrazy materiálu ostrými předměty, klíči, tužkami, noži, hřebíky, nůžkami apod. ani oděrem o asfalt, kamení a jiné materiály. Záruka nekryje také zašpinění podšívky a lícového materiálu. Záruka se také nevztahuje na špatně naměřené obojky, opasky a nevhodně zvolené dárky.

Jak postupovat pro uplatnění záruky

Nejlépe nám prosím zavolejte a domluvíme detaily. Zboží zabalte do obalu, aby se při přepravě nepoškodilo, nezmoklo apod.